Ervaringsberichten

Oktober 2023

Zondag 1 oktober hadden we alweer de tweede bijeenkomst van Familiepastoraat Johannes 2.3 voor het nieuwe werkjaar 2023-2024. We hebben eerst met alle kinderen en hun ouders, parochianen en de vrijwilligers Eucharistie gevierd. Pastoor [...]

April

Palmzondag dit jaar was de gezinsvieringbijeenkomst. Nadat de mis begonnen was en alle kinderen met hun mooie palmstokken naar voren zijn gekomen, zijn we met de kinderen en de jeugd in de bij-sacristie het [...]

Maart

groep 6 en 7: We hebben de verhalen gelezen uit de Bijbel over Kaïn en Abel. Er gebeurt iets heel ergs in dit verhaal. Kaïn gaat helemaal in de fout en vermoord zijn eigen [...]

Februari

En dat was zondag alweer de vierde Johannes 2.3. Na een digitale uitstap weer gewoon met limonade en spekjes in de pastorie. Wat is er aan de orde gekomen bij de kinderen van groep [...]

Logo Johannes 2.3