Elke tweede zondagmorgen van de maand is er Johannes 2.3. We starten met de eucharistieviering om 10.00 uur; daarna is er koffie, thee en limonade. Van 11.30 tot 12.15 uur wordt er dan in verschillende groepen gewerkt: 0-6 jaar; groep 3 t/m 5 (inclusief communie); groep 6 en 7; groep 8 + tieners (inclusief vormsel); ouders. Ook zijn er enkele extra activiteiten, rondom de grote christelijke feestdagen bijvoorbeeld. De volledige planning is hieronder te zien of te downloaden.

Wie zich inschrijft voor Johannes 2.3 meldt zich aan voor de acht zondagen met catechese. De andere datums zijn verdere suggesties om deel te nemen aan het leven in de parochie en het bisdom met het hele gezin. Alleen voor de kinderen die zich voorbereiden op het Vormsel is de Are You Ready?-dag nog verplicht.

Planning Johannes 2.3 2021-2022
Logo Johannes 2punt3