Elke maand is er op een zondagmorgen Johannes 2.3 familiepastoraat. We starten met de eucharistieviering om 10.00 uur; daarna is er koffie, thee en limonade. Van 11.30 tot 12.15 uur is er dan in verschillende groepen een verdiepingsprogramma: voor 0-6 jaar; voor groep 3 t/m 5 (inclusief communie); voor groep 6 en 7; voor groep 8 en tieners (inclusief vormsel); en voor de ouders. Ook zijn er enkele extra activiteiten, rondom de grote christelijke feestdagen bijvoorbeeld.

Wie zich inschrijft voor Johannes 2.3, meldt zich aan voor de acht zondagen met catechese. De andere datums geven verdere suggesties om deel te nemen aan het leven in de parochie en het bisdom met het hele gezin. Maar ook als u zich niet aanmeldt: komt u gerust een keertje kijken.

Download de jaarkalender

Logo Johannes 2punt3