Heeft u de info-inschrijfmomenten gemist, en gaat uw zoon of dochter naar groep 4 of groep 8?? Aanmelden voor het seizoen van 2022/2023 is nog steeds mogelijk. Binnen de Johannes XX111 parochie is de voorbereiding op de eerste communie en het vormsel geïntegreerd binnen het Familiepastoraat, Johannes 2.3. Maandelijks bieden we de gelegenheid voor het hele gezin om samen te komen, elkaar te ontmoeten en samen te groeien in geloof. Waarbij er voor alle kinderen catechese wordt gegeven in een vorm die past bij de leeftijd. Ook voor ouders is er mogelijkheid om met andere ouders te praten over onderwerpen uit het dagelijks leven.  Het nieuwe seizoen van Johannes 2.3 start op zondag 11 september 10.00 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Anja Leijten  013-5113738, of stel uw vraag via  johannes2.3@outlook.com

Namens het team van Johannes 2.3, hartelijk welkom!